Mléčná čokoláda se stévií - bez lepku - TRAPA 75g
Související produkty
Tyčinka mléčná čokoláda Pistacchio Dubai style 40 g BIO VIVANI
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,30 Kč
Čokoláda bílá s pekanovými ořechy, pistáciemi a borůvkami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda mléčná s lískovými ořechy, třešněmi a fialkami - Severka 145g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Luxusní dubajská čokoláda HOŘKÁ - Kamila Chocolates 95g
Dočasně nedostupné
113,50 Kč
Čokoláda mléčná s kešu oříšky, pistáciemi, fialkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
TRAPA mléčná čokoláda se stévií utěší vaši touhu na sladké a to obsahuje jen kakaové složky, plnotučné mléko a alternativní sladidla. Maltitol a přírodní cukr stévie dodávají čokoládě sladkou chuť a na rozdíl od řepného cukru se nepodílí na vzniku zubního kazu. Tato výjimečná kombinace je důkazem toho, že i čokoláda může obsahovat kvalitní složky a chutnat přitom božsky. A zhřešit s výbornou čokoládou TRAPA mléčná čokoláda se stévií mohou i celiaci, neobsahuje totiž lepek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1920kJ/464kcal |
| Tuky | 32,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,00g |
| Sacharidy | 58,00g |
| z toho cukry | 6,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5,20g |
| Sůl | 0,13g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčná čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8410679030017 |
Novinka
BIO
Gepa Mléčná čokoláda Garam Masala 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
129,90 Kč
Pochoutka z rýž. mléka s rýž. křupinkami 85g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,60 Kč
ČOXY - mléčná čokoláda s xylitolem - Natural 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
