Mléčná tyčinka s bílou náplní Mikeš - Carla 35g
Související produkty
Čokoláda mléčná s mandlemi, pistáciemi a růžemi - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Lízátko kakaový zajíček vegan 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,90 Kč
Čokoláda mléčná - Srdce s ovocem - Kamila Chocolates 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
121,10 Kč
Čokoláda Z lásky - Mléčné neapolitánky srdce 5 ks - Carla 25g
Dočasně nedostupné
28,30 Kč
Čokoláda hořká s posypem 4x50g - Kolekce čokolád - Kamila Chocolates 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
223,40 Kč
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, brusinkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda bílá s pekanovými ořechy, pistáciemi a borůvkami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka z mléčné čokolády s bílou náplní - Josef LadaNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2379 kJ/571 kcal |
| Tuky | 37g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23g |
| Sacharidy | 51g |
| z toho cukry | 49g |
| Vláknina | 1,90g |
| Bílkoviny | 7,80g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčná čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019611962 |
BIO
Čokoláda mléčná studentská směs 100 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,40 Kč
ČOXY - mléčná čokoláda s xylitolem - Natural 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,90 Kč
Novinka
BIO
Gepa Mléčná čokoláda espresso karamel 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
129,90 Kč
Novinka
BIO
Gepa Mléčná čokoláda Garam Masala 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
129,90 Kč
BIO
Tyčinka čokoládová malina a jogurt 22 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,30 Kč
Čokoláda mléčná s malinami a borůvkami 45% - LÁSKAO 75g
Dočasně nedostupné
97,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
