Mléčná tyčinka Mikeš - Carla 35g
Související produkty
BIO
Lízátko mléčná čokoláda velikonoční zajíček 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
46,60 Kč
BIO
Gepa Čokoláda s kakovými lupínky 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
129,90 Kč
Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Hořko-mléčná čokoláda bez laktózy Veselá Panda - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka z mléčné čokolády - Josef LadaNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2362 kJ/ 567 kcal |
| Tuky | 36g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20g |
| Sacharidy | 53g |
| z toho cukry | 52g |
| Vláknina | 1,10g |
| Bílkoviny | 7,20g |
| Sůl | 0,25g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčná čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019611948 |
Tip
BIO
Bio čokoláda NIRWANA VEGAN RAPUNZEL 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
87,70 Kč
BIO
Čokoláda mléčná s praženými mandlemi 100 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
Pochoutka z rýž. mléka s rýž. křupinkami 85g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,60 Kč
BIO
Tyčinka čokoládová kokosový krém 22 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,70 Kč
BIO
Čokoláda mléčná studentská směs 100 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,40 Kč
Novinka
BIO
Gepa Čokoláda s kardamonem 100g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné
129,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
