Mošt JABLKO 100% - Ovocňák 5L
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054204
BIO
BIOTR4015533054242
BIO
Nealkoholické zázvorové pivo Ginger Beer BIO - Ginger People 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,20 Kč
Detailní popis produktu
- Za studena lisovaný jablečný mošt - Šetrně pasterovaný - zachovává si spoustu vitamínů a minerálů - z česko-slovenských jablek, - používáme několik různých odrůd, aby byl chuťově příjemný a vyrovnaný Jablečný mošt je král mezi mošty, stálice, kterou má rád snad každý. A to díky univerzálně oblíbeným jablkům, která jíme všichni od dětství, ať už z vlastních zahrádek nebo kupovaná a naše tělo je na ně zvyklé. Jsou pro nás tak běžná, že už si ani neuvědomujeme, jak úžasná jsou. Nejen že skvěle chutnají, ale mají tolik výživových předností. Jablka obsahují vodu, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy. Důvodem je vysoký obsah sekundárních rostlinných látek, jako jsou fenolové kyseliny a flavonoidy. Obsahují pektin, který váže v žaludku tuky a cholesterol. Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000029 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
