Mošt JABLKO - JAHODA - Ovocňák 750ml
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054228
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Protect citron-citr. tráva 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
Detailní popis produktu
100% za studena lisovaná šťáva ošetřená pasterací, čímž si zachová to nejlepší ze zpracovaného ovoce. Bez přidaného cukru Bez konzervantů Bez umělých přísad Bez enzymaceNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004317 |
Zázvorová šťáva Ginger Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,10 Kč
Novinka
BIO
Šťáva z červených hroznů láhev 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Borůvková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
