Mošt JABLKO a JAHODA - Ovocňák 5L
Související produkty
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Detailní popis produktu
- za studena lisovaný mošt s vysokým podílem jahod - voňavý a sladký jako čerstvé jahodyNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000371 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
52,80 Kč
–8 %
Bio citrónová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
