Mošt JABLKO a LESNÍ OVOCE - Ovocňák 3L
Související produkty
BIO
Nápoj svařené jablko bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,50 Kč
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Protect citron-citr. tráva 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
Detailní popis produktu
- to nejlepší z pravého českého léta - kombinace česko-slovenské arónie, jahod, malin a jablek - tolik chutí v jednom douškuNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000784 |
| Položka byla vyprodána… | |
Zázvorová šťáva Ginger Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,10 Kč
Novinka
BIO
Dennree Zeleninová šťáva 0,5 l bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Novinka
BIO
Šťáva z červených hroznů láhev 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
