Mošt JABLKO a MERUŇKA - Ovocňák 5L
Související produkty
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Vitality limetka-máta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
BIO
BIOTR4015533054242
Detailní popis produktu
- nejen v mrkvi je karoten - sladký antioxidant - pomáhá proti únavě - zlepšuje soustředěníNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809002269 |
| Položka byla vyprodána… | |
100% ovocná šťáva VIŠEŇ - Georgian Nectar 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
147,20 Kč
Zázvorová šťáva Ginger Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,10 Kč
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,30 Kč
Borůvková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
BIO
116,90 Kč
–41 %
Bio granátová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
