Mošt JABLKO a SKOŘICE - Ovocňák 5L
Související produkty
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,20 Kč
Detailní popis produktu
- horký mošt chutná ještě lépe - voní a chutná jako Vánoce - zahřeje a prohřejeNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000777 |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
BIO
Dennree Šťáva z ovoce a zeleniny žlutá 1 l bio
Dočasně nedostupné
79,10 Kč
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
182,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
