100% jablečná šťáva - Fructal 200ml
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054242
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
BIO
BIOTR4015533054204
Detailní popis produktu
100% jablečná šťáva - Fructal 200ml je osvěžující 100% jablečná šťáva s bohatou chutí a vůní čerstvých jablek. Pasterizováno pro dlouhou trvanlivost.
Složení:
Jablečná šťáva z koncentrátu 100%. Pasterizováno.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 201kJ/47kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 11,40g |
| z toho cukry | 9,50g |
| Vláknina | 0,20g |
| Bílkoviny | 0,10g |
| Sůl | 0,0025g |
Výrobce: Fructal d.d., Tovarniška cesta 7, 5270 Ajdovščina, Slovinsko.
Upozornění pro zákazníky:
Snažíme se poskytovat co nejpřesnější informace o našich produktech. Předpisy pro výrobu potravin jsou však neustále aktualizovány a tak se mohou vyskytnout rozdíly v nutričních hodnotách, složení či zemi původu. Doporučujeme proto vždy zkontrolovat údaje na obalu produktu před jeho konzumací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 3838945028547 |
Novinka
BIO
Dennree Zeleninová šťáva 0,5 l bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
100% ovocná šťáva VIŠEŇ - Georgian Nectar 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
147,20 Kč
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,30 Kč
Stará Dáma - jablečná šťáva přírodně zakalená 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
74 Kč
Borůvková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
