Mošt JABLKO a VIŠEŇ - Ovocňák 5L
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054228
RICO Míchaný bobul.nápoj z černého čaje s granát.jablkem boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,20 Kč
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
- podceňované ovoce s rafinovanou chutí - chutná dětem i dospělým - osvěžující, trpká chuť si rozumí se sladkými jablkyNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000425 |
| Položka byla vyprodána… | |
Stará Dáma - šťáva z aronie 1000ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
167,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
