Mošt JABLKO a ZÁZVOR - Ovocňák 5L
Související produkty
Akce
52,40 Kč
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Perlivý nápoj bilé broskev 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,80 Kč
BIO
BIOTR4015533054242
Detailní popis produktu
- ten má tedy říz - skvělý horký i ledový - pikantní, jemně ostrá chuť - mošt pro dospěléNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809001026 |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
BIO
Dennree Zeleninová šťáva 0,5 l bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
100% ovocná šťáva GRANÁTOVÉ JABLKO - Georgian Nectar 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,10 Kč
Novinka
BIO
Dennree Rajčatová šťáva 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
