Mošt JABLKO - MRKEV - Ovocňák 750ml
Související produkty
Cider LEVANDULE - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Detailní popis produktu
100% za studena lisovaná šťáva ošetřená pasterací, čímž si zachová to nejlepší ze zpracovaného ovoce. Bez přidaného cukru Bez konzervantů Bez umělých přísad Bez enzymaceNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004331 |
Zázvorová šťáva Ginger Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,10 Kč
BIO
Bio hroznová šťáva bílá 100% Beutelsbacher 0,7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
102,30 Kč
Tip
BIO
Bio citrónová šťáva 100% Beutelsbacher 0,7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
118,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
