Pomazánka mrkvová s rakytníkem - VEGAN - Seneb 140g
Související produkty
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
129 Kč
Blok s příchutí gouda 2,5 kg VIOLIFE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
577,80 Kč
Detailní popis produktu
Rakytník je v současné době velmi populární pro své příznivé dopady na lidské zdraví. My jsme z něj připravili jedinečnou mrkvovou pomazánku s nečekanou příchutí rakytníkové šťávy a křupavým slunečnicovým semínkem. Je ideální na tmavé pečivo nebo dip ke kouskům zeleniny. Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4-8 °C a spotřebujte do 3 dnů. Doporučujeme podávat chlazené.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 480kJ/115kcal |
| Tuky | 7,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 11,00g |
| z toho cukry | 5,20g |
| Vláknina | 3,10g |
| Bílkoviny | 1,70g |
| Sůl | 0,77g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomazánky, saláty a paštiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8594189140074 |
Kimchi s bílým hlávkovým zelím pálivé 350 g I LOVE HUMMUS/BEAVIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,40 Kč
Topinamburové kimchi s křenem - ferment it! 490g
Skladem (expedice 1-5 dní)
231,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
