Těstoviny ze zelené soji mungo Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
Italské těstoviny Perline - VÁLEČKY (zavářka) bez lepku - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,50 Kč
Italské těstoviny RÝŽE (zavářka) bez lepku - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
54,50 Kč
BIO
Těstoviny z Royal quinoi bílé BIO bez lepku - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
63,60 Kč
Kukuřičné těstoviny FUSILLI (vřetena) bez lepku Natural Jihlava 250 g
Dočasně nedostupné
45,10 Kč
Těstoviny pohankové bez lepku Fusilli Natural Jihlava 250 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,90 Kč
BIO
Těstoviny lasagne semolinové 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Detailní popis produktu
Těstoviny ze zelené sóji mungo Natural Jihlava jsou skvělou alternativou klasických těstovin. Jsou bohaté na rostlinné bílkoviny, vlákninu, vitaminy a minerály, díky čemuž podporují zdravý životní styl i sportovní výživu. Mají jemně oříškovou chuť, pevnou strukturu a dokonale ladí s pesty, zeleninovými omáčkami i studenými saláty. Přirozeně bez lepku, vhodné pro celiaky i všechny, kdo hledají lehčí a nutričně bohatší variantu. Velké balení je ideální pro domácnosti, restaurace a gastro provozy.
Benefity
- Přirozeně bez lepku
- Vysoký obsah rostlinných bílkovin
- Jemně oříšková chuť
- Ideální pro moderní zdravé recepty
Využití
Do teplých i studených salátů, zapékaných jídel, zeleninových směsí, polévek, exotických receptů i fitness kuchyně.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
mouka ze zelené SÓJI Těstoviny ze zelené soji s vysokým obsahem bílkovin. Příprava: vaříme 6-8 minut.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1452kJ/347kcal |
| Tuky | 1,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 63,00g |
| z toho cukry | 7,00g |
| Bílkoviny | 24,00g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení těstovin |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617907375 |
| Položka byla vyprodána… | |
Těstoviny z červené čočky - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
934,50 Kč
Tip
Těstoviny rýžové bez lepku vřetena Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
665,80 Kč
Těstoviny rýžové bez lepku kolínka Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
665,80 Kč
Těstoviny pohankové - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
918,50 Kč
Tip
Rýžové těstoviny trubka malá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
665,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
