Tofu boloňská omáčka - Lunter 190g
Související produkty
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Detailní popis produktu
Vynikající rostlinná varianta klasické boloňské omáčky. Velkou výhodou je rychlost přípravy. Stačí ji ohřát, smíchat s uvařenými těstovinami a výborný oběd či večeři máte hotové. Způsob přípravy - Těstoviny uvaříme v osolené vodě. Na větší pánvi ohřejeme omáčku a přidáme uvařené scezené těstoviny. Krátce promícháme a servírujeme..Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 446kJ/107kcal |
| Tuky | 5,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,50g |
| Sacharidy | 8,50g |
| z toho cukry | 6,50g |
| Vláknina | 2,90g |
| Bílkoviny | 5,50g |
| Sůl | 1,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586024420588 |
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
