Tofu lahůdkové - Sunfood cca 200g
Související produkty
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 604kJ/145kcal |
| Tuky | 8,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,20g |
| Sacharidy | 2,20g |
| z toho cukry | 1,30g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 14,60g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tofu a tempeh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 2956343001915 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
