Tofu jelítko s kroupami - Lunter 190g
Související produkty
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77 Kč
Detailní popis produktu
Naše Tofu jelítko s kroupami představuje bohatý zdroj bílkovin, neobsahuje cholesterol ani konzervační látky. Jeho obrovskou výhodou je, že jeho příprava netrvá víc než 5 minut, a hlavní jídlo je připraveno na stole. Stačí připravit přílohu, případně dozdobit a sníst.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 783kJ/188kcal |
| Tuky | 10,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 16,00g |
| z toho cukry | 0,60g |
| Vláknina | 2,80g |
| Bílkoviny | 7,00g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586024420625 |
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,90 Kč
Plátky s příchutí Eidam - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Veganská alternativa kuřecího řízku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,50 Kč
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Dostupné
88,60 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
