Tofu marinované - Lunter 180g
Související produkty
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,90 Kč
Detailní popis produktu
Marinované v originální směsi koření a omáček pro dosažení lahodné chuti, nemusíte zvlášť dochucovat. - 100 % plant based/rostlinný - Bez cholesterolu a konzervačních látek - Vyrobeno jen z evropské sóji, bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO) - Obsahuje pro tělo důležitou vlákninu, vitaminy, omega-3 mastné nenasycené kyseliny či dalších 20 aminokyselinNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 573kJ/137kcal |
| Tuky | 8,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 1,80g |
| z toho cukry | <0,50g |
| Vláknina | 1,00g |
| Bílkoviny | 14,00g |
| Sůl | 1,00g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017254701 |
Pomazánka Seafoo Tofu Tuned spread trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Veganská alternativa kuřecího řízku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,50 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Blok s příchutí gouda 2,5 kg VIOLIFE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
577,80 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
