Tofu kousky v marinádě, pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Související produkty
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Detailní popis produktu
Tofu kousky v marinádě, pikantní, předpečené, pasterizované. Příprava: Vhodné k přímé konzumaci. Pro lepší chuť restujte 4 minuty. Skladujte v teplotě +2°C - +8°C i po otevření a spotřebujte do 48 hod.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 913 kJ/220 kcal |
| Tuky | 17g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,20g |
| Sacharidy | 1,0g |
| z toho cukry | 0,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 16g |
| Sůl | 1,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586024422841 |
Nápoj Cold Brew Tea meruňka, meduňka a levandule 500 ml UGO
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,20 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
