Tyčinka müsli bez cukru v jogurtu - černý rybíz - Tekmar 30g
Související produkty
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Tyčinka Lifebar mandlová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1534kJ/367kcal |
| Tuky | 15,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,50g |
| Sacharidy | 66,00g |
| z toho cukry | 4,00g |
| Vláknina | 2,50g |
| Bílkoviny | 5,00g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004500333 |
| Položka byla vyprodána… | |
Tyčinka müsli bez cukru - brusinkovo-malinová - Tekmar 30g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,60 Kč
36 Kč
–30 %
Tyčinka ovocná s příchutí meruňky 45 g PLATAN
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
Tyčinka müsli bez cukru v jogurtu - acerola - Tekmar 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,60 Kč
Jogurtová tyčinka s ovocem a arašídy Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
SNEJK jahoda ovocná pochoutka bez přidaného cukru Natural Jihlava 30 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,50 Kč
Sójový suk klasik v tmavé polevě - bez lepku - Celita 50g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
11 Kč
Akce
14,80 Kč
–10 %
Tyčinka müsli v jogurtu - meruňka - Tekmar 30g
Dočasně nedostupné
13,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
