Tofu na gril Sweet Chilli - Lunter 180g
Související produkty
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,70 Kč
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,60 Kč
Vítovo kimči veganské nepálivé - ViK product 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
80 Kč
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Detailní popis produktu
Rostlinný výrobek, vakuově balený, pasterovaný, pikantní.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 620 kJ/149 kcal |
| Tuky | 8,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 4,00g |
| z toho cukry | 2,00g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 13,00g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017256538 |
Tofu kousky v marinádě, pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,60 Kč
Rama crema rostlinná alternativa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,90 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,10 Kč
Kozí dezert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,50 Kč
56,90 Kč
–2 %
Rýžové gnocchi bezlepkové - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,70 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
