Tofu uzené - Lunter 180g
Související produkty
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,90 Kč
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
BIO
Nápoj jogurtový lassi s jahodovo-malinovým pyré 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,50 Kč
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Svou znamenitou chuť získává díky tradičnímu uzení na bukovém dřevu. - 100 % plant based/rostlinný - Bez cholesterolu a konzervačních látek - Vyrobeno jen z evropské sóji, bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO) - Obsahuje pro tělo důležitou vlákninu, vitaminy, omega-3 mastné nenasycené kyseliny či dalších 20 aminokyselinNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 574kJ/138kcal |
| Tuky | 8,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 1,90g |
| z toho cukry | <0,50g |
| Vláknina | 1,00g |
| Bílkoviny | 14,00g |
| Sůl | 1,00g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017254671 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
