Tofu párky jemné - Lunter 200g
Související produkty
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Detailní popis produktu
Jemné tofu párky rostlinného původu. Obsahují pro tělo důležité proteiny, vápník a další zdraví prospěšné látky. - 100 % plant based/rostlinný - Bez cholesterolu a konzervačních látek - Vyrobeno z čistě evropské sóji, bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO)Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 932kJ/225kcal |
| Tuky | 18,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,40g |
| Sacharidy | 2,70g |
| z toho cukry | <0,50g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 12,00g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017257108 |
| Položka byla vyprodána… | |
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,90 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Blok s příchutí gouda 2,5 kg VIOLIFE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
577,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
