Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Související produkty
Viodeli - Plátky s šunkovou příchutí - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,30 Kč
Vítův zákvas z červené řepy - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,20 Kč
Kozí sýr přírodní v olejovém nálevu - bazalka - DoRa 190g
Dočasně nedostupné
108,60 Kč
Detailní popis produktu
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní, předpečené, pasterizované. Příprava: Vhodné k přímé konzumaci. Pro lepší chuť restujte 4 minuty. Skladujte v teplotě +2°C - +8°C i po otevření a spotřebujte do 48 hod.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 803 kJ/192 kcal |
| Tuky | 14g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,90g |
| Sacharidy | 1,40g |
| z toho cukry | 1,10g |
| Vláknina | 15g |
| Bílkoviny | 15g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586024422834 |
Viodeli - Plátky s krůtí příchutí - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,30 Kč
Vítovo kimči pikantní habanero - ViK product 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
80 Kč
56,90 Kč
–2 %
Rýžové gnocchi bezlepkové - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,70 Kč
Tofu na gril Sweet Chilli - Lunter 180g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,50 Kč
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Tofu salátové Greek style Natural 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Dočasně nedostupné
54,70 Kč
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,50 Kč
Tofu prejt Koložvárska s kysaným zelím - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
60,70 Kč
Pomazánka Seafoo Tofu Tuned spread trvanlivá - Lunter 75g
Dočasně nedostupné
30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
