Tofu uzené - WELLWELL 180g
Související produkty
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
566 Ft
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 205 Ft
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
909 Ft
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 595kJ/142kcal |
| Tuky | 7,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,40g |
| Sacharidy | 3,00g |
| z toho cukry | 0,50g |
| Vláknina | 0,70g |
| Bílkoviny | 14,70g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594191741764 |
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
28 007 Ft
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
748 Ft
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
