Tofu zeleninové - Sunfood cca 200g
Související produkty
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,70 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Dočasně nedostupné
54,70 Kč
Tofu salátové Greek style Natural 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Játrová paštika s přírodním kouřem a kousky pepře - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
132 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 579kJ/139kcal |
| Tuky | 7,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,20g |
| Sacharidy | 2,50g |
| z toho cukry | 1,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 14,60g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tofu a tempeh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 2909042001816 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
