Tofu smaženice s cibulkou - Lunter 190g
Související produkty
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,80 Kč
Tip
Zelí kysané křimické 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,50 Kč
Kozí dezert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,90 Kč
Detailní popis produktu
Žádný cholesterol a vynikající poctivá chuť. To je naše rostlinná smaženice, jejíž hlavní ingrediencí je právě tofu. To je speciálně připravováno tak, aby spolehlivě nahradilo texturou vajíčka. Ideální varianta ke snídani s našimi párky, případně jen tak, samostatně. - 100 % plant based/rostlinný - Bez cholesterolu - 38 % proteinů - Bez lepku Způsob přípravy - Smícháme s orestovanou cibulkou a ohříváme na mírném ohni 2 minuty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 721kJ/173kcal |
| Tuky | 13,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,30g |
| Sacharidy | 4,60g |
| z toho cukry | 1,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 9,50g |
| Sůl | 0,79g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586024420601 |
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
