Tyčinka s želé malina v čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Související produkty
BIO
Tyčinka Lifebar pistáciová s chia RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s kakaem 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
BIO
Ovocné želé medvídci bonbony BIO - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,70 Kč
Čokoláda hořká s ostružinami, višněmi a šeříkem - Severka 120g
Dočasně nedostupné
149,80 Kč
HOSAN Seoul Chips Korean Kimchi Fried Rice Chips 40g -NEW
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,60 Kč
Detailní popis produktu
Pod pravou čokoládou je ukryt křupavý cereální korpus a vrstva želé s chutí a vůní pravého ovoce.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1730kJ/412kcal |
| Tuky | 13,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,50g |
| Sacharidy | 64,00g |
| z toho cukry | 38,00g |
| Vláknina | 4,00g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004503457 |
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Jablečné kuličky RAW VEGAN Natural Jihlava 100 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,50 Kč
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou bez palmového tuku - VEGAN - Trutna 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,50 Kč
Lékořicová tyčinka s příchutí citronu - Gourmet Fini 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
