Tyčinka müsli bez cukru v jogurtu - acerola - Tekmar 30g
Související produkty
Tyčinka s želé pomeranč v hořké čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Müsli tyčinka MANGO s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
18 Kč
Detailní popis produktu
Pokud máte občas chuť na něco sladkého, ale nechcete zhřešit kalorickou bombou, pokud nemáte čas na oběd, ale potřebujete se rychle zasytit, pokud jste právě vyšli z posilovny a potřebujete pro zbytek dne získat energii, hoďte si do kabelky či tašky jogurtovou müsli tyčinku od TEKMARu. Kombinace jogurtu, šťavnatého ovoce a vlákniny vás určitě zasytí. Vybrat si můžete z několika ovocných příchutí. Aktuální novinkou jsou atraktivní ovocné příchutě v jogurtové polevě tzv. řeckého typu a varianta jogurtové tyčinky bez přídavku cukru. Každý si jistě najde tu svou nej.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1534kJ/367kcal |
| Tuky | 15,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,50g |
| Sacharidy | 66,00g |
| z toho cukry | 4,00g |
| Vláknina | 2,50g |
| Bílkoviny | 5,00g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004500340 |
Karamelová tyčinka s ovocem a arašídy bez lepku Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Karobová tyčinka s ovocem a arašídy Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
