Tyčinka müsli bez cukru - meruňka - Tekmar 30g
Související produkty
Müsli tyčinka VIŠEŇ s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Tyčinka s želé marakuja - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Detailní popis produktu
Víte, že i müsli tyčinka vám může dodat pro ženu tak potřebné železo, vitamin B9 zda vitamín D? Je to tak. Müsli tyčinka Muesli Woman Line je čistě ženskou záležitostí. Co nemá, je přidaný cukr. Co má, je hodně vlákniny, vitamínů a minerálů. Železo potlačuje únavu a díky němu máme krásnou pokožku, vlasy a nehty. Vitamín B9-kyselina listová je nezbytná pro tvorbu červených krvinek a pozitivně ovlivňuje nervový systém. Díky vitamínu D máme zdravé kosti a zuby. Muesli Woman Line jsou výborným doplňkem jídelníčku moderní ženy. Neměly by chybět v kabelce každé z nás. Díky praktickému balení a složení ní vykryjete svačinu, či svačina. Dodají vám energii a příjemně zasytí. Můžete je zařadit do jídelníčku i při dietě s nízkým glykemickým indexem. Podle mnohých, müsli tyčinka s nejlepším nutričním složením na trhu, s inovativním marketingem a obalem. Oříšková je vhodná při dělené stravě, meruňková při potížích s trávením, brusinková dodá antioxidanty a limetková s vitamínem C zase osvěží. Dobrou chuť!Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1283kJ/305kcal |
| Tuky | 5,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,00g |
| Sacharidy | 66,00g |
| z toho cukry | 8,00g |
| Vláknina | 5,00g |
| Bílkoviny | 10,00g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585004500364 |
Tyčinka müsli v jogurtu - lesní plody - Tekmar 30g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,10 Kč
34 Kč
–25 %
Tyčinka ovocná s příchutí maliny 42 g RAW ME
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
36 Kč
–30 %
Tyčinka ovocná s příchutí meruňky 45 g PLATAN
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
