Tyčinka müsli v jogurtu - jahoda - Tekmar 30g
Související produkty
Tyčinka Lifebar mandlová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Müsli tyčinka BORŮVKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Detailní popis produktu
Pokud máte občas chuť na něco sladkého, ale nechcete zhřešit kalorickou bombou, pokud nemáte čas na oběd, ale potřebujete se rychle zasytit, pokud jste právě vyšli z posilovny a potřebujete pro zbytek dne získat energii, hoďte si do kabelky či tašky jogurtovou müsli tyčinku od TEKMARu. Kombinace jogurtu, šťavnatého ovoce a vlákniny vás určitě zasytí. Vybrat si můžete z několika ovocných příchutí. Aktuální novinkou jsou atraktivní ovocné příchutě v jogurtové polevě tzv. řeckého typu a varianta jogurtové tyčinky bez přídavku cukru. Každý si jistě najde tu svou nej.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1851kJ/441kcal |
| Tuky | 16,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10,80g |
| Sacharidy | 70,70g |
| z toho cukry | 34,10g |
| Vláknina | 5,50g |
| Bílkoviny | 4,50g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004500432 |
Tip
34 Kč
–25 %
Tyčinka ovocná s příchutí třešně 45 g RAW ME
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
Tyčinka müsli bez cukru - brusinkovo-malinová - Tekmar 30g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
