Tyčinka Nature land - ořechy a dýně v hořké polevě - Tekmar 40g
Související produkty
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Müsli tyčinka VIŠEŇ s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Tyčinka s želé pomeranč v hořké čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Detailní popis produktu
Prodejné pouze po celém balení 28ksNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2260kJ/543kcal |
| Tuky | 36,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10,60g |
| Sacharidy | 40,90g |
| z toho cukry | 29,50g |
| Vláknina | 7,40g |
| Bílkoviny | 17,30g |
| Sůl | 0,06g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585004501187 |
Karamelová tyčinka s kokosem bez lepku Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Jogurtová tyčinka s kokosem Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
Rapunzel Kokosová tyčinka v hořké čokoládě 50 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,10 Kč
Karobová tyčinka s arašídy Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
