Tyčinka müsli bez cukru - oříšek - Tekmar 30g
Související produkty
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Müsli tyčinka MANGO s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
18 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Detailní popis produktu
Víte, že i müsli tyčinka vám může dodat pro ženu tak potřebné železo, vitamin B9 zda vitamín D? Je to tak. Müsli tyčinka Musli Woman Line je čistě ženskou záležitostí. Co nemá, je přidaný cukr. Co má, je hodně vlákniny, vitamínů a minerálů. Železo potlačuje únavu a díky němu máme krásnou pokožku, vlasy a nehty. Vitamín B9-kyselina listová je nezbytná pro tvorbu červených krvinek a pozitivně ovlivňuje nervový systém. Díky vitamínu D máme zdravé kosti a zuby. Musli Woman Line jsou výborným doplňkem jídelníčku moderní ženy. Neměly by chybět v kabelce každé z nás. Díky praktickému balení a složení ní vykryjete svačinu, či svačina. Dodají vám energii a příjemně zasytí. Můžete je zařadit do jídelníčku i při dietě s nízkým glykemickým indexem. Podle mnohých, müsli tyčinka s nejlepším nutričním složením na trhu, s inovativním marketingem a obalem. Oříšková je vhodná při dělené stravě, meruňková při potížích s trávením, brusinková dodá antioxidanty a limetková s vitamínem C zase osvěží. Dobrou chuť!Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1516kJ/361kcal |
| Tuky | 9,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,00g |
| Sacharidy | 70,00g |
| z toho cukry | 4,00g |
| Vláknina | 4,50g |
| Bílkoviny | 11,00g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585004500371 |
31,10 Kč
–7 %
Jemný nugát s lískovými oříšky a karamelem - Jannis 60g
Dočasně nedostupné
28,80 Kč
Karamelová tyčinka s arašídy bez lepku Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Karobová tyčinka s kokosem Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Tyčinka s arašídovým máslem - bez lepku - Peanut - Celita 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,20 Kč
Karobová tyčinka se slunečnicí Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
