Tyčinka proteinová s vanilkovou příchutí a kakaovými boby v čokoládě - Big Bar 35g
Související produkty
Müsli tyčinka VIŠEŇ s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Detailní popis produktu
Jednovrstvé proteinové tyčinky BigBar jsou vyrobeny z kvalitních surovin a obsahují mléčné i rostlinné bílkoviny. Jemná měkká proteinová hmota je přelitá kvalitní bezcukernou čokoládou. Tyčinky obsahují vysoké procento proteinů, takže uspokojí nejen Vaši chuť na sladké, ale i požadavky na energii při Vašich aktivitách.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1541kJ/370kcal |
| Tuky | 17,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,60g |
| Sacharidy | 32,00g |
| z toho cukry | 2,60g |
| Vláknina | 11,00g |
| Bílkoviny | 27,00g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594208350064 |
| Položka byla vyprodána… | |
Tyčinka proteinová s nugátem z lískových ořechů v čokoládě veganská 40 g BIO ROO´BAR
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,80 Kč
Akce
Novinka
Tip
BIO
48 Kč
–18 %
SMART3800233685121
KETO proteinová tyčinka MALINOVÝ CHEESECAKE sušenka - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,60 Kč
53,70 Kč
–47 %
Tyčinka proteinová vegan Green line - Tyčinka proteinová vegan Green line - malinové brownie - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,20 Kč
Tyčinka proteinová s čokoládovou příchutí a kakaovými boby v čokoládě - Big Bar 35g
Dočasně nedostupné
22,40 Kč
Tyčinka proteinová s kolagenem - slaný karamel - Nupreme 50g - bez lepku
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,40 Kč
Tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová čokoládová 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
