Tyčinka RAWBAR s jablkem a skořicí - vegan - bez lepku - Celita 40g
Související produkty
Tyčinka s želé arašídové máslo - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,80 Kč
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka s želé marakuja - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,50 Kč
Tyčinka Lifebar citronová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Müsli tyčinka BORŮVKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,60 Kč
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Jablečná tyčinka se skořicí. Potravina bez lepku (lepek < 20mg/kg).Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1540kJ/349kcal |
| Tuky | 11,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,20g |
| Sacharidy | 64,30g |
| z toho cukry | 60,20g |
| Vláknina | 8,60g |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 0,06g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594027771514 |
Tyčinka cereální želé limetka - Juicy cereal bar - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,50 Kč
Tyčinka müsli bez cukru v jogurtu - černý rybíz - Tekmar 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,80 Kč
Tip
34 Kč
–25 %
Tyčinka ovocná s příchutí manga 45 g RAW ME
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
SNEJK meruňka ovocná pochoutka bez přidaného cukru Natural Jihlava 30 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
