Tyčinka RAWBAR s klikvou a mandlemi - vegan - bez lepku - Celita 40g
Související produkty
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Tyčinka s arašídovým máslem - bez lepku - Coconut - Celita 45g
Dočasně nedostupné
16,20 Kč
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1620kJ/388kcal |
| Tuky | 13,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,37g |
| Sacharidy | 57,90g |
| z toho cukry | 52,50g |
| Vláknina | 6,34g |
| Bílkoviny | 6,24g |
| Sůl | 0,02g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594027773150 |
Jogurtová tyčinka s ovocem a arašídy Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
10,50 Kč
–4 %
SNEJK jablko ovocná pochoutka bez přidaného cukru Natural Jihlava 30 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 Kč
34 Kč
–25 %
Tyčinka ovocná s příchutí maliny 42 g RAW ME
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
BENTO Míchaná svačina z mořských plodů Angry Spicy (černá) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
