Tyčinka s arašídovým máslem - bez lepku - Peanut - Celita 45g
Související produkty
Müsli tyčinka MANGO s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
18 Kč
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka s arašídovým máslem (42%) v tmavé kakaové polevě. Bez lepku (lepek <20mg/kg)Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2070kJ/495kcal |
| Tuky | 29,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,00g |
| Sacharidy | 35,00g |
| z toho cukry | 18,00g |
| Vláknina | 4,70g |
| Bílkoviny | 21,00g |
| Sůl | 0,67g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.038 kg |
| EAN: | 8594027770104 |
31,10 Kč
–7 %
Jemný nugát s lískovými oříšky a karamelem - Jannis 60g
Dočasně nedostupné
28,80 Kč
Tyčinka RAWBAR s arašídy - vegan - bez lepku - Celita 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,60 Kč
Tyčinka Nature land - ořechy a med - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,20 Kč
Rapunzel Kokosová tyčinka v hořké čokoládě 50 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,10 Kč
Brigit tyčinka s kokosovou příchutí - bez lepku - Soco 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
