Tyčinka MAX kešu s čokoládou - Twiggy 35g
Související produkty
Tyčinka s želé slaný karamel - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka s želé pomeranč v hořké čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka s arašídy a kešu ořechy polomáčená v hořké čokoládě.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2309 kJ/552 kcal |
| Tuky | 38g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,20g |
| Sacharidy | 38g |
| z toho cukry | 21g |
| Vláknina | 4,70g |
| Bílkoviny | 14g |
| Sůl | 0,12g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594002673888 |
Jogurtová tyčinka s arašídy Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
Tyčinka RAWBAR s arašídy - vegan - bez lepku - Celita 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,60 Kč
Jogurtová tyčinka s kokosem Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,60 Kč
Karobová tyčinka s arašídy Natural Jihlava 40 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
