Uzená rostlinná uzenina - Salve Natura 400g
Související produkty
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
44,90 Kč
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,90 Kč
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1003kJ/239,5kcal |
| Tuky | 12,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,25g |
| Sacharidy | 11,90g |
| z toho cukry | 3,07g |
| Vláknina | 1,92g |
| Bílkoviny | 19,60g |
| Sůl | 1,64g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595206500024 |
BIO
BIO natto - Sunfood 150g
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,30 Kč
Salám z hrachové bílkoviny s barevným pepřem 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,40 Kč
Vaječný protein uzený - bez lepku - Shmaky 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
