Vaječný protein uzený - bez lepku - Shmaky 100g
Související produkty
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Pomazánka škvarková - Lunter 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,90 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Detailní popis produktu
Tepelně opracovaný, vákuově balený vaječný výrobek. Výrobek je určený pro přípravu pokrmů teplé a studené kuchyně. Je vhodný pro zdravou a racionální výživu. Může úplně nebo částečně nahradit maso. Neobsahuje cholesterol. Uvolněná kapalina je součástí ochranného prostředí a není na závadu výrobku. Vysoký obsah bílkovin. Méně než 1% tuku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 304kj/74kcal |
| Tuky | 0,3g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | |
| z toho cukry | |
| Vláknina | 3,00g |
| Bílkoviny | 12,00g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588004533028 |
Tip
Jemné párky - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
69,80 Kč
Párky Frankfurtky uzené z rostlinných bílkovin 180 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,80 Kč
BIO
BIO natto - Sunfood 150g
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,30 Kč
Vaječný protein s česnekem - bez lepku - Shmaky 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,90 Kč
Slezská klobása z rostlinných bílkovin 250 g WELL WELL
Dočasně nedostupné
87,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
