Vaječný protein mexiko - bez lepku - Shmaky 100g
Související produkty
Vítův zákvas z červené řepy - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,20 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 781,10 Kč
Detailní popis produktu
Shmaky mexiko, tepelně opracovaný, vákuově balený VAJEČNÝ výrobek. Výrobek je určený pro přípravu pokrmů teplé a studené kuchyně. Je vhodný pro zdravou a racionální výživu. Může úplně nebo částečně nahradit maso. Neobsahuje cholesterol. Uvolněná kapalina je součástí ochranného prostředí a není na závadu výrobku. Vysoký obsah bílkovin. Méně než 1% tuku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 304kJ/74kcal |
| Tuky | 0,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 1,50g |
| z toho cukry | 1,00g |
| Vláknina | 3,00g |
| Bílkoviny | 12,00g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588004533127 |
Salám polosuchý z rostlinných bílkovin 90 g WELL WELL
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,40 Kč
Novinka
BIO
Wheaty Rostlinný salám à la Chorizo 80 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
