Vaječný protein s tvarohem - bez lepku -Shmaky 100g
Související produkty
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,14 €
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,15 €
Detailní popis produktu
Shmaky, tepelně opracovaný, vákuově balený VAJEČNÝ výrobek. Výrobek je určený pro přípravu pokrmů teplé a studené kuchyně. Je vhodný pro zdravou a racionální výživu. Může úplně nebo částečně nahradit maso. Neobsahuje cholesterol. Uvolněná kapalina je součástí ochranného prostředí a není na závadu výrobku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 304kJ/74kcal |
| Tuky | 0,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 1,50g |
| z toho cukry | 1,00g |
| Vláknina | 3,00g |
| Bílkoviny | 12,00g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléka, másla, sýry a tvarohy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588004533011 |
BIO
SOJADE fermentovaný sójový nápoj natural bez přidaného cukru 250 ml BIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,64 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
