Vegetburger rostlinná uzenina - Salve Natura 320g
Související produkty
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
44,90 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Pomazánka Seafoo Tofu Tuned spread trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
30 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Detailní popis produktu
Rostlinná uzenina bez cholesterolu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 907,4kJ/216,7kcal |
| Tuky | 11,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,01g |
| Sacharidy | 8,97g |
| z toho cukry | 2,59g |
| Vláknina | 1,32g |
| Bílkoviny | 18,80g |
| Sůl | 1,54g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595206500130 |
Tip
Uzená klobása - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
