Vegan Protein MIX BIO 400g kakao (dýně, slunečnice, konopí)
Související produkty
999 Kč
–5 %
Protein Blend BIO 750g moka (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
949 Kč
Chaga prášek EXTRACT prémium 100 kapslí - Nupreme 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
319,10 Kč
1 149 Kč
–5 %
Elite Repair Plant Protein 1kg vanilla cinamon
Dočasně nedostupné
1 091,60 Kč
379 Kč
–4 %
L-Theanine Natural 60 kapslí (Luontainen L-Teaniini)
Dočasně nedostupné
360,10 Kč
Livlon-N - doplněk stravy: játra - Imis 120 tablet (základní kůra na 2-3 měsíce)
Skladem (expedice 1-5 dní)
244 Kč
Hericium EXTRACT prémium 100 kapslí - Nupreme 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
319,10 Kč
999 Kč
–5 %
Protein Blend BIO 750g čokoláda (Hrachový, konopný protein a goji)
Skladem (expedice 1-5 dní)
949 Kč
599 Kč
–4 %
Nexgen® PRO + Digestive Enzymes 120 kapslí SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
569,10 Kč
Detailní popis produktu
Vegan Protein MIX BIO
- Superčistý zdroj bílkovin
- Skvělá alternativa živočišným proteinům
- Certifikovaná BIO kvalita
- Přírodní chuť
- Slazeno bio cukrem z kokosových květů
Nová řada veganských proteinů Purasana představuje bílkovinné zdroje budoucnosti. Příchuť kakao je kombinací dýňového, slunečnicového a konopného proteinu, dohromady dávají 55% obsahu bílkovin, jde proto o ideální rostlinnou alternativu proteinům živočišným.
Jde o vynikající protein pro vegany, vegetariány, jedince s alergiemi i všechny sportovce hledající superčistý zdroj aminokyselin. Perfektně se hodí i pro přípravu lahodného chleba, palačinek...
Balení: 400 g
Použití: 11/2lžíce rozmíchejte v 300-350 ml. Ideálně pro obohacení proteinových nápojů, cereálních snídaní, müsli, jogurtů, pečiva.
Upozornění: Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí. Těsně uzavřete po každém použití. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Výživové údaje příchuť kakao:
| | 100 g |
| Energetická hodnota | 1480 kJ / 352 kcal |
| Tuky | 8,9 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| Sacharidy | 11 g |
| Z toho cukry | 8 g |
| Vláknina | 17 g |
| Bílkoviny | 50 g |
| Sůl | 0,03 g |
Aminokyselinové spektrum příchuť kakao:
| alanin | 1,95 g |
| arginin | 6,32 g |
| kyselina asparagová | 4,43 g |
| cystin | 0,49 g |
| kyselina glutamová | 7,89 g |
| glycin | 2,05 g |
| histidin | 1,2 g |
| isoleucin | 1,7 g |
| leucin | 3,21 g |
| lysin | 1,33 g |
| methionin | 0,9 g |
| fenylalanin | 2,51 g |
| prolin | 1,62 g |
| serin | 2,25 g |
| threonin | 1,38 g |
| tryptofan | 0,12 g |
| tyrosin | 1,6 g |
| valin | 2,85 g |
Složení: bio protein z dýňových semínek, bio protein ze slunečnicových semínek, bio konopný proteinový prášek, bio kakaový prášek, bio cukr z kokosových květů. Bez THC.
Vegan proteinová směs.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5400706614740 |
| Položka byla vyprodána… | |
Kapky ŽALUDEČNÍ - Bylinářství U Chytré Horákyně 50ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,70 Kč
409 Kč
–4 %
Viridikid Vitamin C drops 50ml Organic (Vitamín C pro děti) SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
388,60 Kč
799 Kč
–4 %
Maxi Potency Adaptogen Complex 90 kapslí (Směs adaptogenů) SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
Kapky KOTVIČNÍK - Bylinářství U Chytré Horákyně 50ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
181,50 Kč
479 Kč
–4 %
Kids Vegan Omega 3 30ml (350mg DHA, 170mg EPA, 30mg DPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
455,10 Kč
Magnesium + šafrán chelát - Nupreme 60 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
337,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
