VegiSteak haló - my grilujeme 2ks - VEGAN - VETO 150g
Související produkty
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
Pomazánka škvarková - Lunter 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,90 Kč
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Detailní popis produktu
Výrobek z tofu, který připomíná oblíbenou kyperskou specialitu – sýr halloumi. Na grilu či pánvi se nerozteče, ale příjemně ztuhne a opečením se rozvine jeho sýrová příchuť. Určitě také najde uplatnění u mnoha studených receptů. Skvěle chutná grilovaný, v salátech, v tortillách, v předkrmech, na špízech nebo jako burger.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 546kJ/130kcal |
| Tuky | 10,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,70g |
| Sacharidy | 3,30g |
| z toho cukry | 0,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,50g |
| Sůl | 2,60g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010512315 |
| Položka byla vyprodána… | |
Slezská klobása z rostlinných bílkovin 250 g WELL WELL
Dočasně nedostupné
87,20 Kč
Tip
Uzená klobása - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,50 Kč
Cibuláček - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
