VegiSteak klobalásky 2ks - VEGAN - VETO 180g
Související produkty
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
Veganská rostlinná klobása je výjimečná nejen svou “českou” chutí, ale převážně strukturou, která hravě zvládá konkurovat masu. Zakousněte se do šťavnaté veganské klobásky opečené na pánvi, grilu nebo s přáteli u ohníčku. Skvěle chutnají také v hot dogu, jako špízy nebo třeba v bagetách.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 961kj/230kcal |
| Tuky | 13,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,10g |
| Sacharidy | 13,00g |
| z toho cukry | 1,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 12,10g |
| Sůl | 1,70g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010512292 |
Tip
Jemné párky - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
69,80 Kč
Vegetburger rostlinná uzenina - Salve Natura 320g
Skladem (expedice 1-5 dní)
103,50 Kč
Opékáček - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
