Uzená klobása - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Související produkty
Tofu salátové Greek style Natural 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1003kJ/239,5kcal |
| Tuky | 12,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,25g |
| Sacharidy | 11,90g |
| z toho cukry | 3,07g |
| Vláknina | 1,92g |
| Bílkoviny | 19,60g |
| Sůl | 1,64g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595206500055 |
Uzené párečky - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
