Viodeli - Plátky s krůtí příchutí - Violife 100g
Související produkty
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,90 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Tip
Zelí kysané křimické 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,50 Kč
Plátky s příchutí Eidam - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Hummus - cizrnová pomazánka s kimchi 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
69,40 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1149kJ/276kcal |
| Tuky | 20,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18,00g |
| Sacharidy | 18,00g |
| z toho cukry | 2,20g |
| Vláknina | 2,20g |
| Bílkoviny | 5,00g |
| Sůl | 3,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5202390028502 |
Kozí dezert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,90 Kč
Veganská alternativa kuřecího řízku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,50 Kč
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
