Zázvorová šťáva Ginger Juice - Ginger People 237ml
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054204
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Akce
52,40 Kč
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Perlivý nápoj bilé broskev 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,80 Kč
BIO
Nápoj svařené jablko bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,50 Kč
BIO
Nápoj Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
232,70 Kč
Detailní popis produktu
Čistá 99% šťáva ze zázvoru. Použijte místo čerstvého zázvoru do nápojů, smoothie nebo jen tak.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 335 kJ/80 kcal |
| Tuky | 1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 18g |
| z toho cukry | 2g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 2g |
| Sůl | 0,03g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 734027971707 |
Stará Dáma - šťáva z aronie 1000ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
167,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
